wtorek, 3 grudnia 2013

Zarabiaj na Androidzie dzięki aplikacji TakeTask

TakeTask to darmowa aplikacja, dzięki której zostaniesz agentem specjalnym i otrzymasz zapłatę za wykonywanie prostych zadań w okolicy, np. sprawdzenie ceny czy zrobienie zdjęcia określonym produktom w konkretnym sklepie.Z FAQ na stronie aplikacji:
Jakiego typu zadania będę wykonywał?
Na początku będą to proste zadania np. sprawdzenie ceny czy zrobienie zdjęcia produktom w konkretnym sklepie w Twojej okolicy.
Z czasem, gdy awansujesz wykazując się rzetelnością, otrzymasz bardziej odpowiedzialne i lepiej płatne zadania np. podpłyń do gazociągu Nord Stream na morzu Bałtyckim i dokręć dwie śrubki.
To dla najbardziej zaawansowanych Agentów ;)

Czy robienie zdjęć w sklepach jest dozwolone?
Tak. Nie ma ograniczeń prawnych dotyczących robienia zdjęć w sklepach.
Obsługa sklepu ma jednak prawo poprosić Cię o nierobienie zdjęć.
Być może będziesz musiał wykazać się dyskrecją Agencie ;)Aplikacja jest wypłacalna, dostałem już od niej 2 wypłaty na Paypal, poza tym jej strona jest wykonana bardzo profesjonalnie, w dole widnieje logo dofinansowania z Funduszy Europejskich.
Po wejściu do aplikacji widzimy zadania dostępne do wykonania, możemy także spojrzeć na mapę, żeby sprawdzić jak daleko jest dany sklep od naszego miejsca pobytu. Jeśli zadanie nas interesuje należy zapoznać się z jego szczegółami i jak najszybciej je zarezerwować.
Zadań nie jest za wiele, jednak aplikacja powiadamia nas za każdym razem, gdy jakieś się pojawi, dodatkowo wraz z zaliczaniem kolejnych zadań zwiększa się nasz zasięg działania.


Aplikacja oczywiście nie będzie twoim źródłem utrzymania, jednak zadania są dobrze płatne (czasem nawet ponad 10zł), a może się zdarzyć, że otrzymasz zadanie w sklepie, w którym i tak codziennie robisz zakupy.


Aplikacja dostępna do pobrania w sklepie Play, jeśli mój wpis zachęcił cię do jej pobrania wpisz proszę w polu agenta polecającego mój kryptonim Eldridge

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz