poniedziałek, 21 października 2013

Duck Hunt Season Free

Zapewne wielu z was pamięta podobną grę z Pegasusa. Klikanie w latające kaczki to jednak nie to samo co strzelanie do nich z trzymanego w dłoniach pistoletu. I, niestety, na tym nie kończą się minusy tej produkcji.


To chyba oczywiste, ale recenzja wymaga, by o tym wspomnieć - gra polega na strzelaniu do kaczek. Mamy 20 pocisków, które muszą wystarczyć nam na zaledwie 11 rund gry. Ktoś mógłby pomyśleć, że to nie tak mało. Jest to jednak bardzo niewiele, gdyż runda polega na próbie zestrzelenie jednej - lub ewentualnie, rzadko - dwóch kaczek. Tak, co prawda jest to wersja darmowa, ale mimo wszystko, oferuje niewiele. A nie wspomniałem jeszcze o najważniejszym, czyli o grywalności. Jest wiele prostych i jednocześnie wciągających gier. Ta niestety do nich nie należy. Przede wszystkim dlatego, że wyjątkowo się ślimaczy. Zbyt wiele sekund zajmuje oczekiwanie na kolejne kaczki do zestrzelenia. Nic ekscytującego, a przecież polowanie powinno być właśnie takie.

Jeśli ktoś jednak chce przekonać się na własnej skórze o jakości tej gry jest ona dostępna na iPhone'a, iPoda Touch i iPada. Wymaga co najmniej iOS 3.0.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz