środa, 3 lipca 2013

The Championships, Wimbledon 2013

Ponieważ trwa właśnie Wimbledon, warto zaprezentować oficjalną aplikację poświęconą temu turniejowi, wydaną na iOS.

Program jest niestety dostępny tylko w angielskiej wersji językowej. Oferuje nam dostęp do newsów, wyników na żywo, rezultatów każdego meczu, „rozkładu jazdy”, tabeli wyników, informacji o zawodnikach, radiowej i tekstowej relacji na żywo, a także wideo relacji, która w naszym pięknym kraju nie jest dostępna. Mamy za to dostęp do multimediów w postaci plików wideo i zdjęć. Możemy także, na widoku z satelity, znaleźć lokalizację poszczególnych kortów, restauracji, toalet i kilku innych rzeczy. Są też powiadomienia, które chyba nie działają i, oczywiście, sklep, bo w końcu sport to dobry biznes. Mamy również prawo podzielić się opinią na temat aplikacji.

Na koniec kilka screenów, pobierajcie aplikację, póki turniej wciąż trwa. Z resztą, pewnie za niecały rok znów będzie warta użycia.

The Championships, Wimbledon 2013 dostępny jest za darmo na iPhone'a. Jest też wersja tej aplikacji przeznaczona dla iPada, którą można, również za darmo, pobrać z App Store. Niestety, z powodu braku iPada nie miałem okazji jej przetestować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz