piątek, 5 lipca 2013

VS. Racing 2

Zdarzyło mi się grać na iOSie w niejedne wyścigi i muszę przyznać, że albo nie lubię takich gier poza konsolą, czy pecetem, albo po prostu nie grzeszą grywalnością.

Niedawno pojawiła się nowa gra tego typu: VS. Racing 2. W poprzedniczkę nie miałem okazji zagrać, może kiedyś to nadrobię, póki co, czas na recenzję.


Tryby gry? Dla pojedynczego gracza, dla wielu, a także lokalny multiplayer przy pomocy Wi-Fi lub Bluetoothe’a.

W pierwszym  trybie mamy do wyboru pokaźną ilość tras, umieszczonych w różnych okolicach, takich jak np. dżungla i pustynia. Są różne tryby wyścigu: z kilkoma przeciwnikami,  a także polegające na konieczności zniszczenia pojazdów przeciwników lub na pokonaniu driftem określonego dystansu oraz próba czasowa. Multiplayer do seria wyścigów z duchem przeciwnika.
W tej chwili mamy do wyboru 10 samochodów (można spodziewać się, że w kolejnych aktualizacjach pojawi się ich więcej, tak samo jak tras), możemy poddawać je ulepszeniom osiągów, a także modyfikacją zewnętrznym. Niektóre z nich dostępne są za pieniądze zarabiane w wyścigach, inne za diamenty, które najprościej zdobyć wydając na nie pieniądze. Na początku gry mamy ich jednak kilkaset. Przydają się też do natychmiastowego dostarczenia ulepszeń lub samochodów. Po wzięciu udziału w kilku wyścigach kończy nam się benzyna. Pozostaje wtedy czekanie na jej zatankowanie lub wydanie realnych pieniędzy.

VS. Racing 2 dostępny jest za darmo w App Store. Można pograć też na iPadzie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz